wtorek, 1 maja 2018

Pretty Happy - Kate Hudson

Kate Hudson odkrywa przed tobą tajemnice świetnego wyglądu i wspaniałego samopoczucia. Piękna aktorka zdradza w swojej książce, jak zachować zdrowie, promienny wygląd oraz radość z życia. Jak każda kobieta Kate zmagała się z dietami, ćwiczeniami i ciągłą potrzebą bycia lepszą. W końcu zamiast mierzyć się z nierealnym standardem perfekcji zaczęła wsłuchiwać się we własne ciało i zauważyła, że tylko zrozumienie siebie pozwoliło jej poczuć się wreszcie piękną i szczęśliwą.
W efekcie powstał ten osobisty dziennik aktorki z masą inspirujących porad i wskazówek, które pomogą każdej kobiecie. Kate dzieli się sprawdzonym sposobami na oczyszczanie organizmu, zdrowe odżywianie i ćwiczeniami, które są pomocne w pracy nad lepszą wersją siebie. Przede wszystkim pokazuje jednak, jak odkryć w siebie świadomą i pewną siebie kobietę.


Na samym początku powinnam chyba przyznać się do faktu, że po tego typu poradnikowe pozycje sięgam niezwykle rzadko, ażeby nie powiedzieć - w ogóle.
Zawsze wydawały mi się one nic nie znączącym zbitkiem ,,dobrych rad" od celebrytów, piłkarzy i innych osób, które przeważnie nie znają się nawet na rzeczy, o której traktować ma ich książka. Ot tak sobie, książkę, a dokładniej - poradnik, stworzyć i wydać może każdy kto ma dosyć rozpoznawalne nazwisko.  
Z racji tego, że przepadam za Kate Hudson, której prostota i naturalność zawsze do mnie trafiały, postanowiłam rozpocząć tegoroczną wiosnę właśnie w towarzystwie napisanego przez nią poradnika. Jakie są moje wrażenia?


,,Pretty Happy. Przepis na pokochanie siebie" autorstwa Kate Hudson bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Dałam jej szansę, czego szczerze nie żałuję. Aktorka porusza w niej wiele ważnych kwesti, o których w ferworze dnia codziennego kompletnie zapominałam. I to był mój duży błąd! Książka przypomina nam o tym, jak ważne powinnyśmy my być przede wszystkim dla siebie samych. Uświadamia, że Ty też jesteś warta troski i dbania o siebie, o czym powinnaś zawsze pamiętać. Nie ma to zabrzmieć samolubnie....po prostu taka jest prawda! Czy Tobie również zdarza się o tym zapomnieć? 


,,Pretty Happy" to moim zdaniem książka warta zainteresowania każdej kobiety. Nie będzie to raczej lektura rewolucyjna, ale może być dobrym początkiem wprowadzenia w swoim życiu małych zmian i zdrowych nawyków. 
Droga Kobieto! Jeżeli zdarza Ci się zapominać o sobie, brak Ci motywacji bądź potrzebujesz innego spojrzenia na świat, to ,,Pretty Happy" jest propozycją w sam raz dla Ciebie!


Tytuł : Pretty Happy. Przepis na pokochanie siebie. 
Autor : Kate Hudson i Billie Fitzpatrick
Tytuł oryginału : Pretty Happy : Healthy Ways to Love Your Body
Tłumaczenie : Karolina Łachmacka
Wydawnictwo : Wydawnictwo Kobiece
Data wydania : 2018
Stron : 256

Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu


6 komentarzy:

 1. Przeczytałam ten poradnik, a recenzje znajdziesz gdzieś u mnie na blogu i muszę powiedzieć, że nie mam dobrej opinii. Nie czytam prawie poradników, a po ten sięgnełam z ciekawosci, chcąc zobaczyć czy Kate Hudson napisałą coś wiecej niż bełkot. No coż... nie napisała. Kompletnie mi się nie podobało, co więcej drażniły mnie ciągłe zdjęcia autorki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cytaty wydają się bardzo fajne :) Ciekawe :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Pewnie paradnik jest pewną formą promocji, dlatego tak duzo zdjeci jest :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie lubię poradników. A takich, pisany przez "gwiazdki" tym bardziej. Nie moja bajka

  OdpowiedzUsuń
 5. Też lubię tę aktorkę, a choć po jej poradniku nie spodziewam się zbyt wiele, to i tak w wolnym czasie na pewno go przeczytam. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda, ze to poradnik. Nie przepadam za nimi.

  OdpowiedzUsuń

Może to właśnie Twój komentarz okaże się dla mnie największą inspiracją?

Dziękuję za każde odwiedziny i zapraszam częściej! Powłóczmy się razem!